Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Stary Niedźwiedź   (A15) W obronie świętości życia i tradycyjnej Rodziny
0

(A15) W obronie świętości życia i tradycyjnej Rodziny

Link na początek tekstu (A1)

W obronie świętości Życia i tradycyjnej Rodziny
(wersja ocenzurowana)

Alert
Podczas posiedzenia sejmu w dniach 5-7 listopada 2014 A.D.
głosowana będzie Konwencja mająca na celu walkę
z tradycyjną Rodziną. Miejmy odwagę zaprotestować...
Więcej wiadomości na ten temat pod poniższym linkiem:

http://stary-niedzwiedz.blog.ekologia.pl/konwencja-w-rodzine-modlitwa-w-konwencje,1738

W moim tekście zachęcam ekologów to szerszego spojrzenia, bardziej holistycznego na świat w którym wszystko jest ze sobą powiązane. Sama ochrona środowiska nie wystarczy, konieczna jest zmiana paradygmatu na bardziej humanistyczny, a jednocześnie zgodny z Wolą Bożą. Pięknie i mądrze pisze o tym w punkcie 51 encykliki „Caritas in Veritate” poprzedni papież Benedykt XVI.

Dla ochrony przyrody nie wystarczą działania pobudzające lub hamujące gospodarkę, ani nawet nie wystarczą odpowiednie pouczenia. Są to ważne narzędzia ale decydującym problemem jest całościowa postawa moralna społeczeństwa. Jeśli nie szanuje się prawa do życia i do naturalnej śmierci, jeśli sztucznym czyni się poczęcie, ciąże i narodziny człowieka, jeśli poświęca się embriony na badania, powszechna świadomość w końcu gubi pojęcie ekologii ludzkiej, a wraz z nim pojęcie ekologii środowiska. Jest czymś sprzecznym wzywanie nowych pokoleń do poszanowania środowiska naturalnego, podczas gdy wychowanie i ustawodawstwo nie pomagają im szanować samych siebie. Księga natury jest jedna i niepodzielna w tym co dotyczy środowiska, jak i w dziedzinie życia, płciowości, małżeństwa, rodziny, relacji społecznych jednym słowem w sferze integralnego rozwoju ludzkiego. Obowiązki jakie mamy wobec środowiska łączą się z obowiązkami jakie mamy wobec osoby jako takiej, jak i w odniesieniu do innych. Nie można nakładać jednych naruszając drugie. Jest to poważna sprzeczność dzisiejszej mentalności i praktyki, która poniża osobę, burzy środowisko i szkodzi społeczeństwu”

Jestem przekonany że obecnie (w roku 2013 i poprzednich) ludzie rządzący Polską, nie tylko niszczą nasz Kraj i Rodziny ekonomicznie ale także dążą do zniszczenia duchowego.

Przykładem tego jest program rządowy finansowania „In vitro” oraz rozmaite inicjatywy ustawodawcze mające na celu [----][ocenzurowano - Ustawa o dyskryminacji jednych aby chronić dobre samopoczucie Drugich]. Z tym właśnie związane są przywileje jakimi Małżeństwo cieszy się w społeczeństwie.

[----][ocenzurowano - w/w Prawo Kaduka par. 5/10]. Jak mówi piosenka Arki Noego : „Sanki są w zimie, a rower jest w lato – Mama to nie jest to samo co Tato”

[----][To samo Prawo Kaduka] Zachęcam do lektury punktu 176 z książki ks. Michaela Quista „Zwierzenia serdeczne” gdzie szerzej rozwija on ten temat.[Ta książka też powinna być ocenzurowana ale na razie jeszcze można ją kupić w Wydawnictwie Sióstr Loretanek albo wypożyczyć w bibliotece parafialnej i nie tylko - czytajcie zanim skonfiskują nakład]

Natomiast co się tyczy procedury „in vitro”, to powstają podczas niej dodatkowe nadliczbowe embriony, a zatem istoty ludzkie, które nie mają szans się narodzić. Są one zamrażane a potem grozi im zniszczenie. Ponadto metoda ta jest bardzo upokarzająca dla ludzi, którzy chcą z niej skorzystać ponieważ narusza godność człowieka. Znacznie lepszą metodą dla małżeństw pragnących poczęcia dziecka jest leczenie bezpłodności metodą, która nazywa się naprotechnologia, ale o niej Rząd milczy.

Atak na dzieci poczęte jest nie tylko atakiem na Kościół ale uderza w humanistyczne podstawy naszej cywilizacji europejskiej. W moim osobistym przekonaniu, jeśli Platforma Obywatelska nie wycofa się z rządowego programu wspierania „in vitro” a także nie poprze ustawy o prawie do życia chorych dzieci poczętych (którą to odrzucano w Sejmie już dwa razy) to głosowanie na nią w wyborach będzie w moim przekonaniu 
czynem niewłaściwym. Warto to uświadamiać wyborcom tej partii. Oczywiście cenię tych Posłów i Posłanki PO, którzy opowiadają się po stronie cywilizacji życia i miłości.
Jednak wydaje mi się że stanowisko większości Posłów tej partii i Rządu jest przeciwne tej cywilizacji. W związku z tym wydaje się słuszne aby nie głosować na posłów PO ale inne partie, jeśli ktoś nie chce na PiS to inną partię "pro life".

Ustawa na podstawie której ocenzurowano mój tekst jest obecnie w Komisji Sejmowej (wrzesień 2013). Popierają ją SLD, RP i PO. Więcej można dowiedzieć się na stronie www.stopdyktaturze.pl oprócz cenzury, ma ona na celu zniszczenie wolności zawierania umów i walkę z tradycyjnym modelem Rodziny.

Wszystkich zainteresowanych obroną [----] Rodziny i Małżeństwa rozumianego jako związek [----] i [----] oraz chcących przeciwstawić się zbrodniczej w swej istocie ideologii [----] [wszystko na podstawie tego samego Prawa Kaduka] zachęcam do odwiedzenia strony www.niedlagender.pl
Nazwę strony też powinieniem ocenzurować jednak wtedy
nikt by na nią nie trafił z wyjątkiem kilku spryciarzy.

Co można zrobić? Nie zachęcam aby nie dojadać i nie dosypiać
ale działać chaotycznie. Raczej zjeść, wyspać się i zrobić
co w naszej mocy. Na przykład można wysłać protest
do Marszałka swojego Województwa przeciwko zmuszaniu do promocji ideologi [----][wspomniane Prawo Kaduka paragraf 5/10] przy okazji rozdzielania funduszy unijnych.

Wzór takiego pisma i adresy lub formularze które należy wypełnić znajdziemy na stronie www.rlegutko.pl
jako aktualności z 19 grudnia 2013 A.D.

Jak się okazało na przykład w wojewódzstwie mazowieckim
konsultacje trwają do 5 marca 2014 A.D.

http://rpo.mazovia.pl/content/konsultacje-spo-eczne-rpo-wm-2014-2020-29-stycznia-5-marca-br-0

Cała sztuka polega na tym aby oprotestować uzależnienie
przyznanania dotacji unijnych od przestrzegania zasad które stanowią zaszyfrowaną promocję ideologii [----] [Prawo kaduka] są to "zasady równości szans i zapobiegania dyskryminacji oraz zasada równości płci"
Zachęcam do wczytania się w dokument i oprotestowania
go.

Można też podpisać protest przeciwko konwencji Rady Europy którą ratyfikować ma polski Sejm a która godzi w tradycyjną [---] [już wkrótce słowo zakazane] i chrześcijański system wartości.

http://www.citizengo.org/pl/3884-konwencji-rady-europy-w-sprawie-zapobiegania-i-zwalczania-przemocy-wobec-kobiet-i-przemocy?m=5&tcid=2007534

Ciąg dalszy tekstu... (A16) "Modlitwa w intencji
Ojczyzny" link

Ten wpis czytano 612 razy.
Odsłon: 44360
Stary Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Grudzień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
zobacz wszystkie wpisy »