Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Aktualne Manifestacje
0

Aktualne Manifestacje

Alert! Aktualnie mają jeszcze w pewnych miastach miejsce marsze dla Życia i Rodziny (w wielu miastach i miejscowościach). Generalnie marsz jest poświęcony obronie dzieci szkolnych przed demoralizacją (czytaj edukcją seksualną zgodną ze standardami WHO). Hasłem marszu będzie "Seksedukacja to deprawacja"

Tutaj aktualności i lista miast z terminami i godzinami

Zachęcam zatem do licznego udziału w marszu.  Kto może niech wpłaci na organizację marszu i konferencji nt. ochrony dzieci przed pedofilią, choćby niewielkie datek (najlepiej zwykłym przelewem wtedy można odliczyć od podatku).

Organizatorzy o to bardzo proszą, bo nie mogą liczyć na wielkie korporację, które finansują ale raczej takie marsze gdzie pewne osoby obrażają Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Matkę Bożą oraz przez to uczucia religijne osób wierzących, szydząc z procesji Bożego Ciała. W rzeczywistości są to piękne i mądre *) dziewczyny, które nie wiedzą jeszcze że są ukochanymi dziećmi Pana Boga i "Księżniczkami" a nie "dziewuchami" jak same siebie pogardliwie nazywają... Modlmy się o ich nawrócenie!!! **)

Tutaj można wesprzeć Marsze finansowo

Najlepiej wydrukować sobie przelew pocztowy i według tego wypełnić bankowy przelew internetowy ale niekoniecznie.

Druga moja propozycja tym razem do wszystkich ekologów to modlitwa o deszcze ale takie które, jak mówi hymn: będą "...chłodziły w upale nie grożąc klęską powodzi..." Jak wiadomo ostatnio w Europie Środkowej jest bardzo mało opadów. Zauważył to Biskup Warszawsko-Praski i prosi o rozpoczęcie modlitw o deszcz. Dla Ekologów najbardziej odpowiednia będzie cicha modlitwa na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przynosi ona także, jak wierzę każdemu człowiekowi, nie tylko katolikowi, cenne owoce duchowe. Można ją rozpocząć już teraz w miarę możliwości i czasu do dyspozycji...

Jej istotą jest trwanie w milczeniu zewnętrznym i wewnętrznym przed obliczem Pana Jezusa, który jest obecny w Przenajświętszym Sakramencie przez czas conajmniej pół godziny (a najlepiej całą godzinę jednak z początku może to być zbyt trudne)

Tutaj prośba o modlitwę Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego https://diecezja.waw.pl/6407

Zachęcam do podzielenia się w komentarzach wrażeniami i owocami modlitwy (oczywiście nie wszyskimi najważniejsze warto zachować w Tajemnicy)  

*) Choć obecnie otumanione przez propagandę seksizmu, zgodnie z którą dziewczyny traktowane są przedmiotowo. 
**) w tym niektórych Ekologów oraz niektórych Feministek

Ten wpis czytano 282 razy.
Odsłon: 82542
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Kwiecień 2021 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »