Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Białe Marsze w całej Polsce
0

Białe Marsze w całej Polsce

Najbliższe marsze w maju roku 2019 (miejmy nadzieję)

Drodzy Przyjaciele, wobec tak nagłaśnianych, smutnych czarnych marszów, i innych godnych pożałowania manifestacji potrzebna jest mobilizacja obrońców życia. Nie ma to tamto. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału w Marszach dla Życia i Rodziny, które będę miały miejsce w całej Polsce, zwykle 10.06.2018 r. (jednak są wyjątki).


Aby odnaleźć marsz na stronie  http://marsz.org/znajdz-marsz/ można wpisać nazwę miejscowości swojej lub pobliskiej po słowie "Szukaj: "  następnie warto kliknąć tekst "kliknij po więcej" pojawi się plakat, który zawiera dokładne informacje o marszu. Można go powiększyć kółkiem od myszki przy wciśniętym klawiszu Ctrl (np. w przeglądarce Opera jednak o ile wiem inne działają podobnie)

Marsz dla Życia i Rodziny

Oto relacja z jednego z Marszów dla Życia i Rodziny.
W Warszawie Marsz rozpoczął się 10.06.2018 r. Mszą Świętą o godzinie 11.00 w Dolnym Kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. O godzinie 12.15 Marsz rusza z Placu Trzech Krzyży.
Na marszu miała miejsce zbiórka ofiar pieniężnych na nowe szafy i wsparcie dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Do Marszu dołączyłem na rogu Nowego Światu i Alej Jerozolimskich, było to pogodne i radosne wydarzenie, prawie wszyscy nieśli flagi i transparenty, z głośników rozlegała się miła i pogodna muzyka. Marsz zakończył się wbrew zapowiedziom pod Kościołem Sióstr Wizytek, pokazem musztry oraz modlitwą i odśpiewaniem pieśni "My chcemy Boga...". Otóż to. Jeśli Bóg z nami, którz przeciwko nam. A my bronimy życia i godności każdego człowieka: dzieci poczętych, kobiet, rodzin, mężczyzn. 

Tego samego dnia miał miejsce marsz w Ząbkach pod Warszawą. Rozpoczęła go Msza Święta odprawiana przez księdza Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego...

O tym i pozostałych marszach oraz ich idei informacja na stronie www.marsz.org

A zatem do zobaczenia na Marszach dla Życia i Rodziny, szczerze oddany w Jezusie i Maryi

Stary Niedźwiedź
Ten wpis czytano 159 razy.
Odsłon: 57700
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Sierpień 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »