Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Stary Niedźwiedź   Białe Marsze w całej Polsce
0

Białe Marsze w całej Polsce

Najbliższe marsze od 2.9.2018 r do 14.10.2018 r.
m.in w Skierniewicach koło Warszawy.

Drodzy Przyjaciele, wobec tak nagłaśnianych, smutnych czarnych marszów, i innych godnych pożałowania manifestacji potrzebna jest mobilizacja obrońców życia. Nie ma to tamto. Zachęcam do jak najliczniejszego udziału w Marszach dla Życia i Rodziny, które będę miały miejsce w całej Polsce, zwykle 10.06.2018 r. (jednak są wyjątki).


Na przykład w Grodzisku Mazowieckim Marsz Rozpocznie się w sobotę 23.06.2018 roku pod Kościołem Świętej Anny na Placu Zygmunta Starego i przejdzie ulicami tego miasta do Kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ulicy Piaskowej 21.
Gdzie o 13.00 będzie Msza Święta a po następnie rozpocznie się festyn rodzinny. Dojazd do Grodziska Mazowieckiego z Warszawy. Dojazd kolejami mazowieckimi do stacji Grodzisk Mazowiecki lub kolejką WKD do stacji "Grodzisk Mazowiecki Radońska" (trochę dłuższa podróż jednak bliżej do Kościoła i chyba taniej). Dokładny dojazd można sprawdzić na www.jakdojade.pl

W Warszawie Marsz rozpoczął się 10.06.2018 r. Mszą Świętą o godzinie 11.00 w Dolnym Kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. O godzinie 12.15 Marsz rusza z Placu Trzech Krzyży.
Na marszu miała miejsce zbiórka ofiar pieniężnych na nowe szafy i wsparcie dla podopiecznych Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Do Marszu dołączyłem na rogu Nowego Światu i Alej Jerozolimskich, było to pogodne i radosne wydarzenie, prawie wszyscy nieśli flagi i transparenty, z głośników rozlegała się miła i pogodna muzyka. Marsz zakończył się wbrew zapowiedziom pod Kościołem Sióstr Wizytek, pokazem musztry oraz modlitwą i odśpiewaniem pieśni "My chcemy Boga...". Otóż to. Jeśli Bóg z nami, którz przeciwko nam. A my bronimy życia i godności każdego człowieka: dzieci poczętych, kobiet, rodzin, mężczyzn. 

Tego samego dnia miał miejsce marsz w Ząbkach pod Warszawą. Rozpoczęła go Msza Święta odprawiana przez księdza Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego...

O tym i pozostałych marszach oraz ich idei informacja na stronie www.marsz.org

Aby odnaleźć marsz na stronie  http://marsz.org/znajdz-marsz/ można wpisać nazwę miejscowości swojej lub pobliskiej po słowie "Szukaj: "  następnie warto kliknąć tekst "kliknij po więcej" pojawi się plakat, który zawiera dokładne informacje o marszu. Można go powiększyć kółkiem od myszki przy wciśniętym klawiszu Ctrl (np. w przeglądarce Opera jednak o ile wiem inne działają podobnie)

A zatem do zobaczenia na Marszach dla Życia i Rodziny, szczerze oddany w Jezusie i Maryi

Stary Niedźwiedź


Ten wpis czytano 37 razy.
Odsłon: 40713
Stary Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Sierpień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »