Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Drobny gest na rzecz przyjaźni między narodami...
0

Drobny gest na rzecz przyjaźni między narodami...

Wszyscy jesteśmy ludźmi. Jesteśmy dziećmi jednego Dobrego Boga który jest Miłością. Każdy z nas ma jednak swoją tożsamość. Pochodzimy z różnych ras, kultur i narodów. Chodzi mi o to abyśmy szanowali się nawzajem i współpracowali dla wspólnego dobra.

Każdy naród ma swoje symbole, hymn, godło, flagę narodową. Należy je szanować bo w ten sposób szanujemy uczucia patriotyczne innych ludzi.
Patriotyzm zakłada umiłowanie własnego narodu ale też szacunek dla ludzi z innych narodów.

Nie należy deptać flagi innego państwa czy narodu ani wycierać sobie o nią butów. To wyraz braku szacunku dla drugiego człowieka.

"Reduta dobrego imienia" zablokowała sprzedaż na Amazon.ca sprzedaż wycieraczki z polską flagą narodową. Jednak zaraz potem pomyśleli oni o innych narodach, ich flagi także nie mogą być deptane.

Zachęcam do podpisania petycji w tej sprawie.

Drobny gest ale to nie wyraz ksenofobii i fanatyzmu, przeciwnie to oznaka zdrowego patriotyzmu i życzliwości dla innych narodów. Klikniesz?

Oto bezpośredni link do petycji

Call remove hate-speech Amazon Internet Services (link)

Petycję podpisało już ponad 38.000 osób dołącz do nich i Ty!
Ten wpis czytano 286 razy.
Odsłon: 61742
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Listopad 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »