Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Ekolodzy budują na Skale?
0

Ekolodzy budują na Skale?

Ekolodzy budują na Skale?

Miłość jest potężnym i dobrym uczuciem. Niekiedy nie jest do końca uporządkowana. Czasami, nieświadomie młodzi, zakochani ludzie budują na piasku. A gdyby tak wszystko zmienić? (jak mówi tytuł pewnej piosenki). Warto zaryzykować, podjąć trud i wysiłek i budować na Skale, którą jest dla nas, chrześcijan Jezus Chrystus i nauczanie Jego Kościoła. Jak to zrobić?

 Warto zacząć od wysłuchania dwóch piosenek „Gotowi na wszystko...” (Feel, Lanberry) oraz „Na zawsze i na wieczność...” (Wilki). Celowo nie podaje linków. Trochę wysiłku na początek nie zaszkodzi młodym ludziom.

Kolejny krok to zdobycie 1 egzemplarz czasopisma „Miłujcie się”. Można go nabyć w cenie 5 złotych w dowolnej księgarni katolickiej lub w sklepiku internetowym sklepiku internetowym

(klikamy okładkę najnowszego numeru. Tutaj dochodzą koszta wysyłki, więc razem 13 złotych)

W wypadku braku pieniędzy można poprosić Redakcję o przysłanie darmowego egzemplarza https://milujciesie.org.pl/kontakt. Następnie przeczytać go od deski do deski, i gruntownie przemyśleć (przemodlić). Potem podrzucić do przeczytania swojemu Chłopakowi (Dziewczynie) i porozmawiać. Nie warto dyskutować, narzucać swojej woli, szkoda czasu na kłótnie, przecież łączy Was Miłość.

Po rozmowie warto wszystko gruntownie przemyśleć i zdecydować. Zachęcam do wybrania trudniejszej drogi trwania w czystości i rozeznawania powołania oraz dobrego przygotowania do ewentualnego Małżeństwa. Proszę linkować Znajomym, mam nadzieję że wypełnią Wolę Bożą i będą szczęśliwi w małżeństwie albo w samotności, zależnie od decyzji Obojga. 

z Panem Bogiem, Wasz Przyjaciel Stary Niedźwiedź.

 

 

 

 

Ten wpis czytano 128 razy.
Odsłon: 59873
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Październik 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »