Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Stary Niedźwiedź   Konkurs na komentarze "pro life" na moim blogu...
0

Konkurs na komentarze "pro life" na moim blogu...

"Wojownicy Pana nie zabijają - walczą miłością duchową amunicją" 

Ogłaszam konkurs na komentarze "pro life" na moim blogu. Warto zachęcić tutaj nie tylko do odważnego pisania Prawdy, ale także do miłości bliźniego.
Pamiętajmy o zdaniu pewnego świętego który mawiał:
"ilekroć wygrałem dyskusję, straciłem duszę...". Nie bądźmy do niego podobni ale dyskutujmy z wielką życzkliwością i taktem, piszę to także do siebie bo wiele mi brakuje.

Konkurs trwa od Wilkanocy 2017 do Zesłania Ducha Świętego 2017. Każdy może wziąć w nim udział.
Nagrody są bezcenne ale nie drogie. Pierwsza nagroda
to trzy książeczki z rozważaniami różańcowymi Danuty
Kiszczak Wrońskiej. Stanowią nietypowe podejście do Różańca bo wychodzą od konkretnych problemów czy zagadnień, które warto przemodlić takie jak czas, człowiek, obojętność, praca, ale także świętość, rodzina, wiara, nadzieja i miłość. Jest ich zresztą więcej. Książka ta jest bardzo dobra, nakład wyczerpany i nie do zdobycia nawet w internecie.

Druga nagroda to książka prof. Włodzimierza Fijałkowskiego "Moja droga do Prawdy" to krótkie felietony wymyślane w trakcie podróży rowerem, który profesor, znany pro-lifer bardzo ceni.

Trzecia nagroda to mały Jaś. Model 10-tygodniowego dziecka poczętego. 

Formalności związane z konkursem są minimalne. Trzeba albo teraz albo po ogłoszeniu że wygrało się nagrodę, napisać poufny komentarz ze swoim mailem.
Gwarantuje że mail ten nie zostanie opublikowany ale będzie mi służył do umówienia się ws. nagrody.

Powodzenia! Do roboty!
Ten wpis czytano 176 razy.
Odsłon: 35678
Stary Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Luty 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28      
zobacz wszystkie wpisy »