Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Młody Niedźwiedź   List otwarty do Uczestników czarnego Piątku...
0

List otwarty do Uczestników czarnego Piątku...

Drogie feministki i inne uczestniczki czarnego Piątku! Drodzy uczestnicy czarnego Piątku! Bardzo chciałbym abyście wszystkie i wszyscy byli szczęśliwi, pogodni i wyluzowani. Wy tymczasem ogłaszacie wszem i wobec że jesteście wkurzeni. Myślę, że Was rozumiem.

Ja też gdy jestem zmęczony przeglądam bezmyślnie portale katolickie i prawicowe, i w efekcie czuje się jeszcze bardziej, zmęczony, bezsilny i zestresowany. Mimo że wiem, że gdybym przełamał zmęczenie, poświęcił kwadrans na czytanie dobrej powieści, a następnie godzinę na szeroko rozumianą aktywność pro-life na blogu i w korespondencji (w obronie wiary, prawa i ubogich czyli misjonarzy, pracowników, bezdomnych, dzieci poczętych i innych). To w efekcie będę wypoczęty, pogodny i radosny.

Z wami jest podobnie, jesteście otumanieni i wkurzeni. Jeśli nadal będziecie się tak wkurzać, to w efekcie będziecie jescze bardziej wkurzeni, smutni i nieszczęśliwi. Czy nie lepiej przełamać wkurzenie, zamiast je pielęgnować? Zachęcam do poświęcienia 15 minut na uświadomienie sobie, że nie zważając na wasze pretensje, grzechy i fanatyzm, Pan Bóg i tak Was kocha. I to w pewnym sensie, nawet bardziej niż tzw. porządnych katolików, bowiem jesteście zagubieni i poranieni jak jego umiłowane owieczki...

Zachęcam Was, abyście następnie, poświęcili godzinę na stanięcie przez Miłującym Bogiem Ojcem w prawdzie o sobie i nawrócenie. A także poznanie prawdy o aborcji. Nie bójcie się Pan Bóg Was nie odrzuci, ani nie potępi. Drogą do poznania prawdy o aborcji nie jest chłodne rozumowanie, ale otwarcie się na Miłość Bożą, zrozumienie jej i przekonanie o świętości życia. Aby to zrozumieć wystarczy posłuchać piosenki WZN "Iskierka". Czy ktoś z Was będzie miał odwagę to uczynić? A teraz obiecany list otwarty Pana Boga do Was, jest to Psalm 4.

Szczerze Wam oddany w Jezusie i Maryi

Stary Niedźwiedź
Ten wpis czytano 74 razy.
Odsłon: 48063
Młody Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Styczeń 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »