Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Młody Niedźwiedź   Pro-Liferzy w obronie praw kobiet
0

Pro-Liferzy w obronie praw kobiet

Zbliża się 8 marca, feministki z tej okazji dużo mówią o prawach kobiet. Każdy myślący człowiek, chyba się zgodzi że podstawowe prawo człowieka to prawo do życia, bo bez niego nie można korzystać z innych praw. Pro-liferzy bronią prawa do życia i zdrowia kobiet na każdym etapie. Występują  w obronie prawa do życia kobiet - dzieci poczętych. Każda dziewczynka, podobnie jak chłopiec ma prawo do życia i narodzin!

A co ze zdrowiem kobiet, które dokonały aborcji?
Jak dowodzą badania naukowe zdrowotne, psychiczne i duchowe skutki aborcji są bardzo negatywne. We Francji nie wolno o tym pisać. Jednak jest to prawda.

Czy feministki oferują pomoc tym poranionym w wyniku aborcji kobietom? Nie! Kierują je na fałszywe tory chlubienia się dokonaną aborcją... Jednak to sumienia nie zagłuszy...

Kościół katolicki proponuje kobietom które dokonały aborcji drogę do nawrócenia i uzdrowienia pomocne w tym są rekolekcje "Winnica Racheli" a także Duchowa adopcja dziecka poczętego i działalność w ruchu "pro life". 

A ja zachęcam wszystkie feministki do przeczytania mojego wiersza "List otwarty do Feministki" i wejścia na drogę nawrócenia. Dotyczy to także wspierających je mężczyzn, który zamiast bronić życia, bronią aborcji.

8 marca 2017 roku, jak zwykle udałem się na zapowiadaną na moim blogu manifestację "pro life" pod Sejmem. Jak się okazało manifestacja została przeniesiona na plac Konstytucji. Na szczęście spotkałem osoby, które poznałem na wcześniejszej manifestacji "Stop CETA". Dzięki temu dostałem transparent "Tak dla życia" i samochodem udaliśmy się na Plac Konstytucji. Szedłem z duszą na ramieniu, wokół tłumy uczestników "strajku kobiet"
a my sobie idziemy niewielką grupką z transparentami "tak dla życia". Na szczęście pomodliłem się do Michała Archanioła aby uczynił nas niewidzialnymi dla przeciwników, i rzeczywiście nikt nas nie zaczepił, i po chwili zostaliśmy wpuszczeni na teren manifestacji "pro life" szczelnie otoczony kordonami Policji. Manifestacja w obronie prawa do życia dzieci poczętych - dziewczynek organizowana przez "Stop Aborcji" oraz partię Marka Jurka Prawica Rzeczypospolitej. Staliśmy kilka godzin w zimnie, nasz megafon był zagłuszany trąbkami. Jednak mimo pewnego zmęczenia było warto. 

"Jedno zdjęcie znaczy więcej niż 1000 słów..."

Poznałem bowiem Pana Bawera Aondo Akaa, wspaniałego działacza "pro-life" i na rzecz osób niepełnosprawnych, który na manifestację przyjechał na wózku aż z południowej Polski. Bardzo się ucieszył gdy poprosiłem go o zgodę na zdjęcie na mój blog "pro-life". Aby dowiedzieć się o nim więcej proszę kliknąć zdjęcie.
 

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzę pokoju i radości oraz prawdziwego szczęścia. Szczególnie mojej polemistce Pani Asiuni. Jest ona osobą wrażliwą (to wielka zaleta) oraz bardzo pracowitą (o czym świadczą liczne i bardzo rzetelne wpisy na Jej blogu). Wczoraj pisząc na gorąco nie ustosunkowałem się do wszystkich wątpliwości przedstawionych w Jej komentarzu. Co z sytuacją gdy dziecko poczęło się w wyniku gwałtu? O co jeśli dziecko urodzi się poważnie chore? Co z gdy wiadomo że dziecko niedługo po urodzeniu umrze? Odpowiedż na te pytania znajdą czytelnicy w rozmowie ekologa z pro-liferami (link) i tam proponuje przenieść dyskusję.

Znalazłem świetną stronę dla kobiet w trudnej sytuacji, które spodziewają się dziecka i ich bliskich. Są tam zawarte informacje o adopcji i możliwości uzyskania rozmaitych form pomocy, są adresy i telefony Domów Samotnej Matki oraz telefon zaufania zachęcam do rozpowszechniania tego adresu www.mamaniejestsama.pl

Poniżej zamieszczam linki do piosenek o których 
piszę w moich komentarzach (w komentarzach linki nie działają)

Piosenka "Jezu ufam Tobie" (autor nieznany) 
zaczynająca się od słów "Nasze plany i nadzieje..."

Piosenki ze słowami "Pamiętaj że żyjąc tylko dla siebie, zostajesz sam jak księżyc na niebie" nie udało mi się odnaleźć w internecie, proszę o pomoc.

Piosenka "Zbawienie przyszło przez Krzyż..." ze słowami "Każde cierpienie ma sens..." w wykonaniu Wojownika Pana Tomka Kamińskiego

Ta sama piosenka w pięknym wykonaniu Prawdziwej Artystki Natalii Kukulskiej (ten teledysk dedykuję Wszystkim Czytelniczkom mojego bloga a szczególnie mojej Wybitnej Polemistce Asiuni, Proliferce Białej oraz Proliferkom z pierwszej linni (jedną z nich widzimy na zdjęciu) z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego)

Piosenka "Iskierka" WZN

UWAGA: do tego wpisu są komentarze czekające na publikację - proszę zajrzeć za jakiś czas...

Ten wpis czytano 417 razy.
Odsłon: 48050
Młody Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Styczeń 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »