Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   "Zabawa z Demonami" ?
0

"Zabawa z Demonami" ?


Przed przeczytaniem poniższego tekstu proszę przeczytać krótki feliton (A17) "Ostrożnie z demonami"  to jest link


Link na początek tekstu (A1)


Koncern spożywczy „Agros-Nova” postanowił promować swój nowy napój przez zabawę z demonami: prędkości, seksu, dobroczynności i zapewne innymi. Napój ten nosi nazwę „demon” a w jego promocji uczestniczył znany z TVP Adam Darski (pseudonimy „Nergal” i „Holokausto”). Prezes firmy „Agros-Nova” zapowiadał zabawę z demonami, nie zdając sobie zapewne sprawy jakie niesie ona ze sobą niebezpieczeństwa dla nieświadomych niczego młodych ludzi.

I znowu dzięki internetowi skrzyknęła się grupa ludzi którzy zorganizowali bojkot wszystkich produktów tej firmy. A konkretnie marek: Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Garden, Krakus, Kotlin, DrWitt, Włocławek, Fruktus.

Strona bojkotu to www.satanizmnieprzejdzie.pl

Strona ta nie jest często aktualizowana jednak znajduje się tam informacja jak wysłać protest i wziąć udział w bojkocie.

Organizatorzy bojkotu także zaczynają od modlitwy w intencji jego powodzenia. Jest nawet specjalna akcja modlitwa na na Face-Book-u do której zapisało się już wiele osób. Oczywiście aby się modlić nie trzeba logować się na FB, ani nawet posiadać internetu. Organizatorzy akcji proszą o odmówienie codziennie Litanii do Krwi Chrystusa lub Dziesiątka Różańca Świętego oraz Modlitwy do Św. Michała Archanioła.

Mają już pierwsze sukcesy. Jednak wiele zależy od zasięgu bojkotu, obecnie bierze w niej udział już 14.300 osób (dane z kwietnia 2014 A.D.)

Tymczasem omówię kolejno reklamowane na stronie założonej przez “Agros-Nova” demony. Strona dzięki akcji bojkotu i przedewszystkim dzięki modlitwie została już zamknięta jednak warto zdemaskować omawiane na niej demony...

Ciąg dalszy tekstu... [A19] "Demon prędkości"? link 
Ten wpis czytano 543 razy.
Odsłon: 61592
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Listopad 2019 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »