Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Stary Niedźwiedź   Ratujmy Bary Mleczne (druga bitwa)
0

Ratujmy Bary Mleczne (druga bitwa)

Alert! Piszmy do Radnych Śródmieścia w obronie barów mlecznych. Weźmy udział w najbliższym posiedzeniu Rady Dzielnicy Warszawy Śródmieście 26.04.2018 r.
(prawdopodobnie w Sali Rady przy ulicy Nowogrodzkiej 43)

Radni Prawa i Sprawiedliwości będą w wyniku naszej akcji bronić barów mlecznych. 

Burmistrz Dzielnicy Warszawa Śródmieście wypowiedział wojnę barom mlecznym, gdzie niezamożni mieszkańcy Warszawy mogą tanio i smacznie zjeść.

W ramach protestu zapraszam do tłumnego odwiedzenia jutro 5.04.2018 baru mlecznego który decyzją burmistrza ma być zlikwidowany.
Organizatorzy protestu szeroko go nagłośnili rozstawiając zaproszenia w innych barach mlecznych. Jest to "Mleczarnia Jerozolimska" na ulicy Bagatela 15 (w pobliżu Placu Unii Lubelskiej) w Warszawie, otwarta od 9.00 do 20.00. Uwaga barów tej firmy jest więcej, a chodzi o ten konkretny bar. Dojazd można sprawdzić na stronie 
www.jakdojade.pl

Ratujmy Bary Mleczne! Bary dla Warszawiaków! Burmistrz do baru! Radni do baru. 

Lista Radnych Dzielnicy Warszawa Śródmieście

Radni są uporządkowani wg. klubów, ja zachęcam aby pisać do radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości i niezrzeszonych. Do każdego Radnego piszemy oddzielny mail. Wypada podpisać się imieniem i nazwiskiem. 

Oto wzór (lepiej jednak napisać po swojemu przedstawiając nowe istotne argumenty):

Szanowny Panie Radny,

Z zaniepokojeniem śledzę wojnę jaką Pan Burmistrz Śródmieścia wypowiedział Barom Mlecznym. W Warszawie jest wiele niezamożnych osób, którzy dzięki Barom Mlecznym mogą tanio i zdrowo zjeść. Obecnie planowana jest likwidacja baru mlecznego przy ulicy Bagatela 15. Proszę o podjęcie działań w obronie Barów Mlecznych i poinformowanie mnie o nich.

z wyrazami szacunku
(podpis)

Poprzednia Bitwa z Ministrem Finansów PO, który de facto zabronił barom mlecznym podawać smaczne jedzenie została wygrana. M.in. dzięki interpelacji świętej pamięci Posła Artura Górskiego (PiS). Miejmy nadzieję że i tą bitwę wygramy, z pomocą Radnych. 

Proszę też o linkowanie mojego tekstu na FB, Twiterze oraz w innych portalach a także rozsyłanie mailem i oczywiście obecność obowiązkowa :) Brońmy barów mlecznych!

Ten wpis czytano 53 razy.
Odsłon: 37791
Stary Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Kwiecień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
       
zobacz wszystkie wpisy »