Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Stop bluźnierstwom i dręczeniu zwierząt
0

Stop bluźnierstwom i dręczeniu zwierząt

W dniach 26-28 czerwca 2014 A.D. w wielu miastach w całej Polsce była odtwarzana na video lub czytana bluźniercza i obsceniczna sztuka Golgota Picnic.

Co ciekawe podczas przedstawienia innej sztuki tego autora doszło do dręczenia zwierząt. To przedstawienia miało też miejsce w Polsce. Co na to obrońcy zwierząt? Czyżby jeśli ktoś szydzi Wiary i moralności chrześcijańskiej to stoi ponad prawem i może do woli dręczyć zwierzęta?

W związku z tym proponuję aby dla ochrony środowiska duchowgo i prawdziwej kultury która polega także na szanowaniu uczuć religijnych i wiary innych ludzi podjąć zdecydowany protest.

------------------------------------------------------------

Możliwe są następujące formy protestu:

1) Modlitwa w intencji przeproszenia Boga za bluźnierstwa i zgorszenia.

2) Podpisanie protestu na stronie:

http://www.protestuj.pl/beda-drwic-z-jezusa---nie-mozemy-na-to-pozwolic-,13,k.html

W Lublinie odwołano przedstawienie dzięki interwencji Władz Miasta.

W Warszawie przedstawienia zostały zorganizowane m.in. przez następujące Teatry:

Teatr Rozmaitości ul.Marszałkowska 8


Teatr Studio ul.Plac Defilad 1


Zachęcam do bojkotu tych Teatrów!

Działo się to za przyzwoleniem Władz Miasta.
Mimo licznych protestów pani Hanna Gronkiewicz-Waltz nie zrobiła nic aby nie doszło do bluźnierstw przeciwko Bogu, obrażania uczuć religijnych i łamania prawa. Mój protest w tej sprawie został odrzucony bez żadnej odpowiedzi.

Powstaje pytanie co robić? Czy pisać dalsze protesty? Wydaje mi się że najbardziej stosowną odpowiedzią na taką postawę Władz Miasta Warszawy i innych miast będzie nie głosowanie na nich w wyborach samorządowych na jesieni 2014 r.

Myślę że nie tylko Chrześcijanie ale wszyscy ludzie kulturalni i szanujący wiarę innych (a do takich należy większość ekologów)  nie będą głosować na partię popierające de facto obrażanie uczuć religijnych. Nie głosujemy na Twój Ruch, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Platformę Obywatelską ani Polskie Stronnictwo Ludowe które nie wystąpiło z wnioskiem o odwołanie Pani Minister Kultury popierającej bluźnierstwa.

Podobne stanowisko te partie zajęły w sprawie
koncertu zespołu "behemoth" szerzącego nienawiść do Chrześcijan.

Tymczasowy koniec drugiego tekstu
(mogą pojawiać się kolejne odcinki)

Tu rozpoczyna się mój pierwszy tekst złożony z małych odcinków powiązanych linkami tytuł całego tekstu taki jak bloga czyli "Stary niedźwiedź mocno śpi albo wyważanie bramy do zbawienia"

Życzę miłej i ciekawej lektury.

Link na początek tego tekstu (1)

Jeśli zauważysz w tym lub innym moim tekście coś co jest obiektywnie złe (w Twojej ocenie) proszę daj mi znać w komentarzu.

Obecnie jestem w trakcie pisania drugiego tekstu, podobnie jak pierwszy
jest on złożony z małych fragmentów powiązanych linkami. Nosi on tytuł "Dwie katedry... (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)"

Link na początek drugiego tekstu (A1)

Napisałem też klika krótkich tekstów luzem z informacjami o ciekawych akcjach w których można wziąć udział.  Podam tu tylko 2 linki

Zbiórka komórek znaczków i makulatury
dla Misji (pomoc dla krajów 3 Świata)

Mydełko "Nadzieja" i Różańce (bezdomni)

Piszę też o tym jak można wystąpić w obronie prof. Bogdana Chazana
zwolnionego z pracy za odmowę współdziałana w aborcji.

Akcja obrony lekarza obrońcy życia Ten wpis czytano 427 razy.
Odsłon: 66874
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Luty 2020 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829     
zobacz wszystkie wpisy »