Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Chore dzieci poczęte nie mogą czekać!
0

Chore dzieci poczęte nie mogą czekać!

Posłowie skierowali projekt "Zatrzymaj Aborcję" do Podkomisji, piszmy do nich uprzejme maile, dzwońmy, piszmy listy, umawiajmy się na rozmowy. 

Tutaj skład podkomisji (klikając na nazwisko Posłanki/Posła można znaleźć kontakt w zakładce "Biura Poselskie" i "Pokaż e-mail" 

Kluczowa jest tu postawa Posłów "Prawa i Sprawiedliwości" 

Uwaga obecnie o losie ustawy "Zatrzymaj Aborcję"
decydują posłowie z Podkomisji Nadzwyczajnej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny (podaje tylko Posłów PiS i Kukiz15):

Czerwińska Anita  (PiS) 
Kozanecka Ewa  (PiS) 
Matusiak Grzegorz  (PiS)  -  przewodniczący
Rusecka Urszula  (PiS) 
Ścigaj Agnieszka (Kukiz 15)
Wargocka Teresa  (PiS) 

Drodzy Ekolodzy, bronicie dręczonych zwierząt, te ustawy są już uchwalane. Dlaczego jednak pozostajecie obojętni na los chorych dzieci poczętych? One też chcą się narodzić i mogą być szczęśliwe. Bronicie praw kobiet, czy wiecie że bardzo często matki chorych dzieci są przez lekarzy zachęcane, namawiane a nawet zmuszane do aborcji? Jest szansa uchwalenia prawa chroniącego chore dzieci poczęte, czy nie warto przyłączyć się do tej akcji?


2.1.1. Można wysłać pocztówki (namalowane przez Dzieci z Zespołem Downa) wraz z krótkim listem (za darmo) do 3 wybranych posłów, najlepiej z Komisji Polityki Społecznej i Rodziny w której jest obecnie projekt ustawy "Zatrzymaj Aborcję" oto link: http://zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla/

2.1.2. Można podpisać petycję do wszystkich posłów z Komisji Polityki Społecznej i Rodziny http://www.twojepetycje.pl/petycje/o-natychmiastowe-podjecie-prac-nad-projektem-zatrzymajaborcje/

2.2. Można podpisać petycję do Pani Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny o przyspieszenie prac nad projektem ustawy "Zatrzymaj Aborcję"

Tutaj link do tej petycji

2.3. Można też na własną rękę pisać do Posłów 
(z w.w. Komisji oraz ze swojego okręgu wyborczego). 

Tutaj lista okręgów wyborczych (link)


Tutaj Posłowie z Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

Wybieramy najpierw swoje województwo a potem
znajdujemy okrąg wyborczy, i klikamy na imię i nazwisko każdego posła z tego okręgu. Na dole klikamy Biura Poselskie oraz E-mail i piszemy jeden list na wybrany E-mail (najlepiej pisać na ten podany na liście biur poselskich). Przy każdym pośle jest nazwa Klubu lub Koła Poselskiego do którego należy. Uwaga możemy otrzymać informację po angielsku że skrzynka mailowa Posła jest pełna, wtedy to już trzeba napisać list pocztowy. Podobnie postępujemy w wypadku Posłanek i Posłów wchodzących w skład Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

2.4. A co nie wszyscy wiedzą, można napisać do
Komisji Polityki Społęcznej i Rodziny (formularz)


Ten wpis czytano 213 razy.
Odsłon: 66892
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Luty 2020 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829     
zobacz wszystkie wpisy »