Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Niedźwiedź   Życzenia dla Posłów
0

Życzenia dla Posłów

Życzenia świąteczno-noworoczne można składać do końca stycznia 2018. Najlepiej jednak zrobić to jak najszybciej, bo wkrótce ważne głosowania.

Każdy czytelnik mojego bloga (i nie tylko) może wysłać pocztówki do trzech posłów na Sejm. Są one bardzo piękne, zawierają hasło "Zatrzymaj aborcję!" i zostały narysowane przez te dzieci z Zespołem Downa i inne, którym pozwolono się urodzić. Jest to z ich strony piękny gest solidarności.  Na stronie z kartkami nie ma drastycznych zdjęć. Zachęcam do jej odwiedzenia i wysłania kartki świątecznej wraz z listem (treść z góry ustalona)

https://zatrzymajaborcje.pl/list-do-posla/

Zachęcam także do wysłania życzeń świątecznych tych Posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, którzy przynajmniej w jednym z głosowań opowiedzieli się za życiem dzieci poczętych lub uchylili się od głosowania (niekiedy wywierana była na nich presja) z naszych okręgów wyborczych. Adresy mailowe lub pocztowe Posłów z można znaleźć na poniższej stronie internetowej 

Uwaga techniczna: Najdogodniej po najechaniu na link nacisnąć prawy klawisz myszy i wybrać opcje
"otwórz link na nowej karcie" (i potem klikać na górze potrzebną kartę)

http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/poslowie_okregi.xsp

(wybieramy województwo, następnie odnajdujemy swój okrąg wyborczy i klikając na imię i nazwisko Posła odczytujemy e-mail Biura Poselskiego). List możemy wysłać E-mailem i/lub pocztą tradycyjną na pocztówce.  

Tutaj lista Posłów (wysyłamy do tych nie głosowali konsekwentnie przeciwko dzieciom poczętym) w okienko "Albo znajdź Posła" wpisujemy nazwisko posła (tylko) i od razu widać jak głosował.

http://latarnik.info/?k=8

Wysyłając maila najlepiej zaznaczyć priorytet "Wysoki" oraz opcję "Żądaj potwierdzeń zwrotnych"

Oto przykładowe życzenia:

Szanowna Pani Poseł,

lub

Szanowny Panie Pośle,

 "Bóg się rodzi moc truchleje!" - śpiewamy w kolędzie. Święty Paweł pisze: "Gdy Bóg z Nami, któż przeciwko nam?". Z okazji kolejnej rocznicy narodzin Dzieciątka z Betlejem - Zbawiciela Świata Jezusa Chrystusa, życzę wielkiej ufności w Opatrzność Bożą, która kieruje biegiem dziejów naszego Narodu.

Życzę odwagi i roztropności w obronie życia człowieka na każdym jego etapie od poczęcia do naturalnej śmierci, i służbie Ojczyźnie czyli wszystkim Polakom. Jestem głęboko przekonany, że jeśli człowiek chce wypełniać Wolę Bożą, to uda się przezwyciężyć wszelkie trudności i przeciwności z "ciemnej strony mocy", I bronić życia Polaków na każdym jego etapie od poczęcia do naturalnej śmierci. Gorąco zachęcam do poparcia projektów "Kochamy każde dziecko" oraz "Zatrzymaj aborcję"
(popieranym przez Episkopat Polski), a także wprowadzenia całkowitego zakazu GMO w Polsce (bez żadnych furtek) i odrzucenia umowy CETA, a także zakazania premiowania za nie branie zwolnień lekarskich (bo powoduje to utratę zdrowia pracowników)

Jak napisał Jan Sobieski: "Veni, Vidi Deus Vincit"

z wyrazami szacunku i zapewnieniem o modlitwie
(-)
podpis


Ten wpis czytano 600 razy.
Odsłon: 82515
Niedźwiedź
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Jest tu List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe)" powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na lepsze...
<< Kwiecień 2021 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »